Winist Klub

Jsme milovníci vína, kteří měli možnost ochutnat vynikající vína z různých koutů světa. V názvu Winist se skrývá nejen příslušnost k vinné kultuře, ale také směr („ist“ - „East“), odkud budeme převážně dovážet naše vína.

Snažíme se vybírat odrůdy vína, která dosud nebyly v ČR dostupné nebo nejsou zde vůbec známé, stejně tak se snažíme objevovat malé vinařství, která neměla prozatím možnost svá vína na český trh dovážet. Chceme pro Vás zprostředkovat něco nového a zajímavého, ale zároveň to, co má nepochybnou kvalitu ušlechtilého vína.

Na úvod našeho působení pro Vás máme připravenu širokou paletu místních vín z Gruzie od malých vinařů, kteří dělají svá řemeslná vína často tradičním gruzínským způsobem v kvašením a zráním v qvevri (tzv. jantarová nebo oranžová vína), což je metoda výroby vína stará tisíce let. Samozřejmě u nás také najdete vína vyráběná klasickou technologií.

Těšíme se na Vás v našem klubu Winist a v e-shopu www.winist.cz!

 • Winist klub

  Winist club je založen na myšlence umožnit poznávání zajímavých vín z méně známých destinací. Osobní přístup a pečlivý výběr vín přímo od malých vinařů, které dobře známe, je předpokladem vzniku pozoruhodného portfolia vín, které ocení milovníci dobrého vína, ale i ti, kteří teprve svou lásku k vínu začínají objevovat.

 • O nás

  Naši zákazníci, přátelé, známí a členové klubu budou mít jedinečnou možnost ochutnat vytříbená vína, poznat příběhy vinařů, krajiny odkud víno pochází či poznat blíže technologii výroby vína. Ochutnávky jsou možné v našich krásných prostorách na Praze 1, které Vám zpříjemní celkový zážitek a poskytnou možnost si v klidu vybrat víno, které Vám opravdu zachutná, budete vědět, že jste nesáhli vedle.

 • Na zdraví!

  Naše členy klubu a naše milé hosty čeká poznávání vína a jeho degustace.

  Otázky členství jsou ve výhradní diskreci Winist s.r.o.